News
[2013-03-18] Portal Polskich Przędsiębiorców

Na prośbę firmy Komandor SA, która towarzyszy nam od samych naszych początków, wspiera naszą akcję od lat, zamieszczamy informację o Federacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, która walczy o prawa tychże w Polsce. Poniżej krotki apel:

Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw to organizacja non-profit, która powstała, aby dbać o interesy polskiego sektora MSP oraz chronić jego prawa, poprzez zjednoczenie miliona polskich przedsiębiorców i realizację trzech postulatów Federacji MSP, które stanowią fundamentalne zasady dla rozwoju przedsiębiorczości:

1.      Jasność i czytelność zasad naliczania podatku dla każdego przedsiębiorcy, bez względu na stopień wykształcenia i doświadczenia biznesowego.

2.      W przypadku niejasności przepisów prawo zawsze będzie interpretowane na korzyść Przedsiębiorcy i Obywatela, który nie może ponosić konsekwencji za luki prawne.

3.      Przeniesienie kompetencji do rozstrzygnięć w sprawach podatkowych z izb skarbowych na sądy - karać mogą tylko sądy.

Jako założyciele Federacji MSP oraz Portalu MSP-24 chcielibyśmy, aby głos sektora MSP był nie tylko donośny, ale i słyszalny dla polskiego parlamentu.

W naszym zasięgu jest możliwość zmiany przepisów dotyczących działalności małych i średnich przedsiębiorstw. Pamiętaj! Wspólnie możemy wiele. Jesteśmy głosem wszystkich przedsiębiorców i każdego z osobna, dlatego DOŁĄCZ DO NAS na Portalu Polskich Przedsiębiorców MSP-24 (www.msp-24.pl).

 

Oni mają MOTOSERCE
Motoserce

Skóra Świata - "Motoserce"