STRONA GŁÓWNA

UWAGA

Strona MOTOSERCE.PL jest na etapie przebudowy.

Wszelkie zgłoszenia akcji oraz informacje:

jano@boruta.pl

 

 

 

LICZNIK MOTOSERCE 2015

http://motoserce.holab.pl/licznik/moto

 

 

Kochani! Motoserce 2015 już bije!!

Podczas akcji zorganizowanej przez Akademicki Klub Motocyklowy APANONAR we Wrocławiu,  krew oddało 89 osób i zebrano 40,5 l krwi !!

 

 

 

 

Decyzją Rady Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych Akcja Motoserce na rok 2015 została zaplanowana na dzień

18 kwietnia

w sprawie organizacji akcji Motoserce 2015 prosimy kluby o nadsyłanie zgłoszeń na adres: jano@motoserce.pl

 

UWAGA

MIASTA, KTÓRE JESZCZE NIE ZAKTUALIZOWAŁY DANYCH

DOTYCZĄCYCH ILOŚCI ZEBRANEJ KRWI W 2014 ROKU,

PROSIMY O PRZESŁANIE W/W INFORMACJI NA ADRES

JANO@MOTOSERCE.PL

 

 

 

 

 

MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania.Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że krew jest towarem luksusowym i doskonale wiemy jak bardzo jest nam potrzebna. Wiosna, a szczególnie lato, to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Oddając ją regularnie, będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach.

Nasza akcja obejmuje swoim zasięgiem zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, a poprzez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa.

Pamiętajcie: KREW – DAREM ŻYCIA !

Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas pięciu edycji MOTOSERCA w latach 2009 - 2014 udało nam się zebrać 18.283 litrów krwi!

Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserce jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Tylko kluby, grupy czy też instytucje, które uzyskały aprobatę KPKM, mogą organizować akcję pod nazwą MOTOSERCE. Wszelkie działania pod tą nazwą, a nie zalogowane na stronie www.motoserce.pl są nielegalne. Znak towarowy jak i nazwa MOTOSERCE, są chronione patentem nr 225 596 przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

 

 

 

 

 

 

Oni mają MOTOSERCE
Motoserce

Skóra Świata - "Motoserce"