STRONA GŁÓWNA

 

MOTOSERCE 2017 INFORMACJE

Zgodnie z ustaleniami KPKM, termin akcji MOTOSERCE 2017 został ustalony na 03.06.2017r. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń o uczestnictwie na adres jano@motoserce.pl. W treści maila potwierdzającego prosimy o podanie - nazwy klubu, osoby odpowiedzialnej (nr telefonu, adres email), miesjca akcji oraz terminu, jeśli jest ona poza terminem 03.06.2017

 

 

MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania.Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że krew jest towarem luksusowym i doskonale wiemy jak bardzo jest nam potrzebna. Wiosna, a szczególnie lato, to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Oddając ją regularnie, będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach.

Nasza akcja obejmuje swoim zasięgiem zarówno duże miasta, jak i małe miasteczka. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, a poprzez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa.

Pamiętajcie: KREW – DAREM ŻYCIA !

Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas pięciu edycji MOTOSERCA w latach 2009 - 2016 udało nam się zebrać 25 039 litrów krwi!

Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserce jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Tylko kluby, grupy czy też instytucje, które uzyskały aprobatę KPKM, mogą organizować akcję pod nazwą MOTOSERCE. Wszelkie działania pod tą nazwą, a nie zalogowane na stronie www.motoserce.pl są nielegalne. Znak towarowy jak i nazwa MOTOSERCE, są chronione patentem nr 225 596 przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oni mają MOTOSERCE
Motoserce

Skóra Świata - "Motoserce"